Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Mamy - oto kilka inspiracji.

Coś dla zdrowia
W kategorii coś dla zdrowia moim faworytem, jeśli chodzi o prezenty dla Mamy jest masaż leczniczy. We Wrocławiu instytucji, które oferują coś takiego jest całkiem sporo. Można więc znaleźć coś naprawdę niedaleko naszej okolicy. Warto pamiętać tylko o tym, że Mama mysi lubić tego typu zabiegi. W przeciwnym razie, zamiast poczuć się zrelaksowana, może być po prostu... zestresowana.

Coś dla urody
Voucher do drogerii a może karta podarunkowa do salonu piękności? W zasadzie jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i stan portfela :) Warto jednak dokładnie przyjrzeć się ofercie salonów kosmetycznych, które często z okazji Dnia Kobiet czy Dnia Mamy oferują promocję na takie zabiegi jak peeling kawitacyjny czy zabiegi pomagające pokonać oznaki starzenia.

Coś dla ducha
W tym wypadku na myśli mam przede wszystkim płyty i książki. Tu również wybór jest bardzo duży. Najlepiej wybrać coś z gatunku, który jest przez naszą Mamę szczególnie lubiany.

Coś dla podniebienia
Która z pań (w tym również Mam:) nie ucieszyłaby się na widok czekoladek lub butelki wina? No właśnie! Jeśli więc o Dniu Mamy przypomniałaś sobie w ostatnim momencie i nie masz już czasu na zakup wymyślnego prezentu, postaw na sprawdzony klasyk :)

Komentarze